Silnik elektryczny Pendix

Nowa generacja silników elektrycznych dla maksymalnej przyjemności z jazdy

Rower miejski, trekingowy, górski, szosa czy specjalny – silnik elektryczny firmy Pendix można zamontować prawie do każdego modelu ramy i połączyć z wybrana baterią Pendix. Dzięki takiemu zabiegowi Twój ulubiony rower w krótkim czasie stanie się potężnym eBike.

Pendix eDrive — więcej mocy, więcej funkcji, więcej radości z jazdy

Z momentem obrotowym 65Nm nowa generacja silników elektrycznych eDrive jest mocniejsza niż jej poprzednik i niesamowicie inteligentna. Bardziej rozwinięte oprogramowanie silnika w połączeniu z naszą aplikacją Pendix.bike PRO jest naprawdę innowacyjne. Możesz sam zdecydować czy potrzebujesz łatwego wsparcia motorycznego, czy też maksymalnego zasięgu podczas wycieczki. Ta nowa funkcji zwana „profil jazdy” (podpiąć link do Youtua z profilem) pozwala na dokonywanie indywidualnych ustawień wsparcia w zależności od Twoich potrzeb.

3

Tryby jazdy

Cicho.Ciszej.

Bezprzekładniowy centralnie montowany silnik firmy Pendix.

Nie daj się zwieść niedocenianemu charakterowi naszego silnika Cała konstrukcja odzwierciedla kompetencje rozwojowe naszych inżynierów. Silnik ma zaledwie 3 cm głębokości i niecałe 30 cm średnicy. Cała inteligentna technologia jest umieszczona w tej przestrzeni i chroniona przed zewnętrznymi wpływami środowiska przez metalową obudowę. Pendix eDrive w ogóle nie wymaga przekładni, więc nie ma mechanicznych części zużywających się. Tam, gdzie nie ma zużycia, nie ma konserwacji, więc otrzymujesz silnik bezobsługowy. Konstrukcja bez przekładni ma również dwie inne zalety. Po pierwsze jest absolutnie bezgłośny. Z drugiej strony, gdy jest wyłączony, prawie nie odczuwasz oporu pedałowania. Możesz więc sam zdecydować, kiedy potrzebujesz wsparcia i nadal używać roweru jako roweru.


Testy potwierdzają przydatność naszego napędu do warunków pogodowych