Aplikacja

Przegląd funkcji aplikacji Pendix.bike PRO

Rozszerzone funkcje aplikacji Pendix.bike PRO

Aplikacja Pendix.bike PRO to coś więcej niż zwykła aplikacja, to Twoja okazja, aby szczegółowo przyjrzeć się wewnętrznemu działaniu systemu Pendix eDrive. Otrzymasz bardziej szczegółowe informacje, masz narzędzie diagnostyczne, możesz dokonać drobnych korekt, uzyskać nawigację i bezpłatnie zaktualizować swój Pendix eDrive.

Połączenie między telefonem komórkowym a Pendix eDrive jest szybkie i łatwe przez Bluetooth

Jak tylko pobierzesz aplikację Pendix.bike PRO na swój telefon komórkowy, musisz się najpierw zarejestrować. Po rejestracji możesz nawiązać połączenie.  Aby połączyć telefon komórkowy z Pendix e-Drive, ustaw pokrętło baterii ePower na Smart i naciśnij przycisk zasilania przez 4 sekundy. Nastąpi aktywacja Bluetooth na baterii. Teraz możesz przejść do zakładki „Rower” w aplikacji i wyszukać swój system. Wybierz go, a połączenie między aplikacją Pendix a systemem Pendix zostanie ustanowione.

Aby zobaczyć wszystkie dane i wykonać wszystkie funkcje, bateria ePower musi być podłączona do silnika eMachine.

Funkcja „Profil jazdy” zapewnia maksymalną elastyczność

Nowa funkcja umożliwia precyzyjne dostosowanie samego wspomagania motorycznego. W zależności od tego, czy chcesz dłużej korzystać z pomocy, czy poczuć maksymalna moc, możesz to zmienić w przyszłości za pomocą aplikacji. W zakładce „Rower” znajdziesz nowa funkcję u dołu ekranu. Bateria ePower musi być połączona z silnikiem eMachine. Możesz zmienić profil Wydajność do Efektywność i możesz zmienić ustawienia w profilach.

Kto może korzystać z nowej funkcji?

Wymagania dla funkcji ”Profil jazdy”: Twój silnik eMachine musi być połączone z bateriami ePower300 i ePower500. Bateria ePower musi być kompatybilna z aplikacją. Ponadto Twój silnik eMachine musi mieć numer seryjny, który zaczyna się większej lub równej 18 w pierwszych dwóch cyfrach.

Do starszych systemów konieczna aktualizacja

Otwórz aplikację Pendix.bie PRO, a w niej zakładkę „Rower”. Na dole ekranu znajdziesz „Aktualizacje oprogramowania”. Sprawdź dostępne aktualizacje i wykonaj je.